Bank głosów lektorskich

Bank głosów lektorskich

Bank głosów lektorskich pozwala na łatwe znalezienie wykonawców, którzy najlepiej sprawdzą się w realizacji zróżnicowanych projektów wymagających odczytania kwestii dialogowych czy narracyjnych. Z pomocą tak rozbudowanej bazy można zrealizować rozmaite nagrania dźwiękowe na potrzeby reklam, filmów, spotów, aplikacji, zapowiedzi, instruktaży, prezentacji, audiobooków oraz innych mediów. Wiele ciekawych głosów dostępnych jest w bazie naszego studia nagraniowego SoundProve.

Spis treści
Unikalne i zróżnicowane cechy
Najwyższa jakość nagrań
Czym się kierować przy wyborze?
Dopasowanie osoby do specyfiki i celu nagrania
Dlaczego warto wybrać SoundProve?

Czym wyróżnia się dobry bank głosów lektorskich?

Bank głosów lektorskich powinien zapewniać klientom jak największe możliwości wyboru, gwarantując przy tym wygodę obsługi oraz dużą swobodę przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu konkretnego kandydata. W SoundProve udostępniamy wyjątkowo funkcjonalną, intuicyjną oraz rozbudowaną bazę wykonawców. Wśród współpracujących z nami lektorów znajdziesz posiadaczy głosów o bardzo zróżnicowanej oraz unikalnej charakterystyce, którzy zrealizowali do tej pory dziesiątki lub setki zadań głosowych. W zależności od potrzeb klienta oraz specyfiki realizowanego projektu dźwiękowego nasz bank pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie do niego wykonawcy o potencjalnie najlepszych umiejętnościach i predyspozycjach.

Unikalne i zróżnicowane cechy

W bazie głosów SoundProve znajdziesz dziesiątki różnych głosów, które posiadają unikalne cechy. Oferujemy dostęp do wykonawców męskich, damskich i dziecięcych, w różnym wieku oraz na różnym poziomie doświadczenia. Każdy z dostępnych w banku lektorów wyróżnia się specyficznymi oraz unikalnymi walorami, które można efektywnie wykorzystać na potrzeby realizowanego projektu. Przed dokonaniem wyboru poszczególne głosy w bazie możesz sprawdzić za pośrednictwem bezpłatnych próbek. Starannie opisaliśmy wszystkie charakterystyczne cechy każdego lektora, co znacząco ułatwia dobór odpowiedniego kandydata. Po określeniu specyfiki potrzebnego głosu oraz jego docelowego przeznaczenia jesteśmy w stanie przygotować nagranie próbne. Na ich podstawie masz możliwość zatwierdzenia wybranego lektora oraz sfinalizowania projektu bądź też poszukania innego kandydata z naszą pomocą. W SoundProve dostępni są lektorzy zarówno polscy, jak i zagraniczni. Jesteśmy w stanie realizować nagrania w językach obcych, dbając przy tym o pełną poprawność językową oraz artykulacyjną wykonawców.

Najwyższa jakość nagrań

Każdy współpracujący z naszym studiem lektor to profesjonalista, dbający o odpowiednie przygotowanie do realizacji nagrań odczytywanych kwestii. W bazie SoundProve nie brakuje wykonawców doświadczonych w realizacji projektów, które wymagają bardzo specyficznego podejścia do pracy z głosem. Nasi lektorzy mogą dopasować się do zróżnicowanych potrzeb w zakresie interpretacji tekstu. W zależności od potrzeb wybrany wykonawca może odczytać kwestie w sposób stonowany i neutralny bądź też skupić się na przekazie emocjonalnym oraz wywarciu odpowiedniego wrażenia na słuchaczach. Fachowcy współpracujący z SoundProve mają doświadczenie w realizacji bardzo specyficznych zadań, a wielu z nich to zawodowi radiowcy, aktorzy i spikerzy. Każdy z naszych lektorów w umiejętny sposób operuje głosem, który przyciąga uwagę i w efektywny sposób realizuje potrzeby odbiorców.

Mikrofon do nagrań lektorskich

Jak działa nasz bank głosów lektorskich?

Bank głosów lektorskich SoundProve jest bardzo przystępnym i wygodnym w obsłudze systemem, za pomocą którego da się szybko i łatwo znaleźć wykonawcę o odpowiednich umiejętnościach i cechach charakterystycznych. W naszej bazie pozycje możesz przeglądać na podstawie wielu zróżnicowanych parametrów, takich jak chociażby płeć, wiek czy narodowość. W oparciu o te wytyczne możesz wybrać lektora, który idealnie spełni powierzone mu zadanie. W SoundProve oferujemy również profesjonalną realizację nagrań głosowych oraz ich kompleksową obróbkę. Kwestie rejestrujemy na podstawie przesłanego tekstu, po czym przeprowadzamy fachową postprodukcję oraz przekazujemy gotowy materiał do klienta. W SoundProve godzina nagrania lektorskiego kosztuje zaledwie 80 zł.

Wybór lektora

Wybierając odpowiedni głos z naszej bazy, zyskujesz pewność efektywnego wywarcia wrażenia na słuchaczach. Nasi wykonawcy dysponują różnymi doświadczeniami i umiejętnościami, a także unikalnym talentem. Aby jak najlepiej dopasować głos do potrzeb projektu, warto więc wziąć pod uwagę przede wszystkim specyfikę samego nagrania. Zamieszczone na naszej stronie internetowej próbki mogą być bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji, ponieważ dają wstępne pojęcie o warsztacie, zdolnościach i charakterze poszczególnych lektorów. W ten sposób da się ocenić także sam tembr, wysokość, barwę oraz inne właściwości głosów. Do najlepszych wyznaczników predyspozycji poszczególnych kandydatów należą ich dotychczasowe realizacje, a także preferowane specjalizacje czy elastyczność w podejmowaniu się niestandardowych wyzwań. Współpracujący z nami lektorzy równie chętnie angażują się w niestandardowe i nietypowe projekty, ponieważ stanowią one dla nich doskonałą okazję do rozwoju.

Dopasowanie głosu do specyfiki i celu nagrania

W SoundProve jesteśmy w stanie zrealizować nagrania lektorskie na potrzeby bardzo zróżnicowanych projektów. W naszym banku znajdziesz głosy, które z powodzeniem wpasują się w oczekiwania i potrzeby każdego klienta. Niezależnie od celu nagrania, jesteśmy w stanie zaangażować do pracy nad materiałem lektora o najbardziej odpowiednich predyspozycjach. Wykonawcy współpracujący z SoundProve do każdego zadania podchodzą z zapałem, profesjonalizmem oraz kreatywnym podejściem, a także łatwo mobilizują się oraz dostosowują do różnych sugestii. W naszym studio szczególną wagę przykładamy do odpowiedniego wpasowania głosu w powierzaną nam treść, dlatego ostateczny efekt zawsze pozostaje naturalny i przyjemny w bezpośrednim odsłuchu. Do poszczególnych projektów angażujemy zarówno łatwo rozpoznawalnych wykonawców o dużym doświadczeniu, jak i nieosłuchane młode talenty wprowadzające powiew świeżości.

Dlaczego warto wybrać bank głosów lektorskich SoundProve?

Bank głosów lektorskich SoundProve to wyjątkowo rozbudowana baza wykonawców, którą na bieżąco rozwijamy oraz udoskonalamy. Skorzystanie z niej polecamy przy okazji udźwiękawiania najróżniejszych materiałów, w tym projektów o charakterze komercyjnym, informacyjnym czy artystycznym. W SoundProve nie tylko udostępniamy obszerną bazę lektorów, ale również realizujemy profesjonalne nagrania. Zajmujemy się rejestracją głosów, przeprowadzamy mix i mastering, montujemy oraz dodajemy niezbędne efekty specjalne. Profesjonalnie łączymy nagrane kwestie lektorskie z innymi materiałami dźwiękowymi, a także materiałami video. Zapraszamy do skorzystania z usług studia SoundProve, gdzie możesz liczyć na bogaty wybór głosów, krótki czas realizacji oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Zadzwoń Napisz