Baza lektorów

Baza lektorów. Wybierz idealny głos

Baza lektorów to taki rozbudowany zbiór profesjonalnych głosów lektorskich – męskich, kobiecych i dziecięcych. Polskich, ale też zagranicznych. Jedną z najbardziej interesujących baz dysponuje właśnie studio Soundprove. Znajdziesz tu różne brzmienia, barwy i style. Dzięki temu możemy spełnić Twoje oczekiwania niezależnie od realizowanego projektu. Mało tego, nasza baza wciąż się powiększa, dając klientom coraz większy wybór i możliwości. W Soundprove współpraca z lektorem zawsze przebiega profesjonalnie i sprawnie.

Spis treści
Lektorzy SoundProve
Zbiór głosów
Nagrania lektorskie
Realizacja nagrań głosowych
Oferta SoundProve

Baza lektorów SoundProve

Baza lektorów SoundProve to głosy znane m.in. z radia, telewizji i Internetu. Każdy charakteryzuje się unikalną barwą i oryginalnym stylem. Nasi lektorzy przygotowują nagrania w taki sposób, że słuchacze czują się zaangażowani i zwyczajnie zainteresowani. Dzięki temu każda produkcja przynosi oczekiwany efekt. W SoundProve nagrywamy przede wszystkim audio do reklam radiowych i telewizyjnych, ale też zapowiedzi telefoniczne, komunikaty, prezentacje i materiały szkoleniowe. Kto właściwie to robi?

Lektorzy w bazie SoundProve

W bazie lektorskiej SoundProve znajdziesz setki charyzmatycznych głosów: męskich, żeńskich i dziecięcych. Wszyscy wykonawcy posiadają unikalne zdolności aktorskie oraz niepowtarzalny tembr. Dzięki temu realizowane nagrania zyskują zupełnie nową wartość. Zanim zlecisz nam jakikolwiek projekt, możesz odsłuchać próbkę każdego głosu, którym dysponujemy. Dodatkowo cechy takiego głosu są zawsze bardzo szczegółowo opisane, co znacząco ułatwia wybór. Ale po kolei…

Zbiór głosów SoundProve

Zbiory SoundProve obejmują zarówno głosy polskie, jak też zagraniczne. Oferujemy nagrania obcojęzyczne, nieocenione podczas promocji produktu lub usługi poza Polską. Po wybraniu odpowiedniego głosu wystarczy jedynie określić cel przyszłego projektu, a następnie zamówić nagranie. Możesz samodzielnie zdecydować się na konkretnego lektora, bądź też skorzystać z naszej pomocy w jego doborze. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i zgodnie z wytycznymi klienta. Jak właściwie to robimy?

Nagrania lektorskie w SoundProve

W SoundProve nagrania lektorskie zawsze poprzedzone są analizą przygotowanego tekstu.
Kolejny etap to wybór lektora. W naszej ofercie znajdują się zarówno neutralne, delikatne i stonowane barwy, ale też głosy znacznie niższe i głębsze. Lektorzy, którzy z nami współpracują mają doświadczenie w bardzo wielu różnych projektach. Są to m.in. ogólnopolskie kampanie reklamowe najpopularniejszych marek i produktów. W Soundprove masz dostęp do profesjonalistów zawodowo operujących głosem, w tym prezenterów radiowych i aktorów. Ich niezwykłe umiejętności niewątpliwie wzbogacają przekaz nagrania, przyciągając uwagę i kreując pożądaną atmosferę. Kiedy jeszcze możemy pomóc?

Słuchawki i mikrofon

Baza lektorów dubbingowych SoundProve

Baza lektorów SoundProve może się okazać niezwykle pomocna przy kompletowaniu obsady dubbingowej filmu lub animacji. Jednym z podstawowych etapów opracowywania ścieżki dźwiękowej materiału wideo jest podkładanie głosu. Dubbing obejmuje nie tylko profesjonalne nagranie, ale też zmiksowanie oraz zmontowanie materiału. Zarejestrowane dialogi łączymy następnie z innymi ścieżkami dźwiękowymi, w tym muzyką ilustracyjną i efektami audio. Naszą bazę głosów stanowią lektorzy dysponujący bogatym doświadczeniem w dubbingu filmów i seriali. To oczywiście nie wszystko…

Realizacja nagrań głosowych

Baza lektorów SoundProve daje szeroki wybór i zapewnia różnorodność. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, zajmujemy się również realizacją samych nagrań głosowych. Rejestrujemy materiał dźwiękowy korzystając z najlepszych technologii, a następnie poddajemy go profesjonalnej obróbce. Każde zlecenie obejmujące produkcję i postprodukcję wykonujemy szybko i sprawnie. Wystarczy jedynie przesłać nam mailem tekst przeznaczony do odczytania i wybrać lektora. Głos można dopasować na podstawie różnych parametrów, w tym: wieku, barwy, płci, narodowości itp. Po ustaleniu wszystkich szczegółów nagranie lektorskie jest realizowane
i przekazywane do obróbki. Gotowe pliki emisyjne dostarczamy bezpośrednio do klienta. Dlaczego to musi się udać?

Dobór wykonawcy

Podstawą udanej realizacji jest taki dobór lektora, aby udało nam się wywrzeć na słuchaczach pożądane wrażenie. Na jakość i skuteczność takiego nagrania w dużym stopniu wpływa rozpoznawalność głosu. Przy jego wyborze warto mieć na uwadze specyfikę branży i rodzaj samego projektu. Aby podjąć trafną decyzję wystarczy posłuchać próbek głosów, które znajdują się na naszej stronie internetowej. To jednak dopiero początek…

Cel nagrania

Przy realizacji nagrania lektorskiego kluczowe znaczenie ma jasne określenie celu, który przyświeca danemu projektowi. W zależności od potrzeb klienta, rodzaj informacji przekazywanych w formie dźwięku może mieć bardzo różną specyfikę. Zadaniem lektora jest optymalne dopasowanie dynamiki, emfazy i intensywności głosu do charakteru projektu. W takich przypadkach najlepiej radzą sobie wykonawcy z największym doświadczeniem. Wszyscy lektorzy współpracujący z SoundProve gwarantują wysoką jakość nagrania, wynikającą z ogromnego zaangażowania. Mamy takich naprawdę wielu.

Próbki głosów

W bazie SondProve znajdziesz próbki wielu głosów lektorskich. Zanim zdecydujesz o ostatecznym wyborze wykonawcy możesz, a nawet powinieneś ich posłuchać. Doświadczenie poszczególnych kandydatów jest bardzo zróżnicowane. Nagrania, które już powstały w naszym studiu dają obiektywny i kompletny obraz kompetencji lektorów, ich specjalizacji, czy sposobu pracy. Kwestią nie bez znaczenia pozostaje zaangażowanie poszczególnych wykonawców. Odsłuch próbek może pomóc klientom dokładniej ocenić barwę lektora i jego temperament, a także sposób oddziaływania na emocje słuchaczy.

Baza lektorów SoundProve zawiera głosy, które mogą skutecznie zainteresować słuchaczy treścią każdego nagrania. Atutem naszej oferty są także atrakcyjne ceny. Na bieżąco rozbudowujemy nasz bank o nowe głosy i pomagamy w dobrze odpowiedniego wykonawcy. Realizacja odbywa się szybko i sprawnie, co pozostaje kwestią nie bez znaczenia przy tak dużym zapotrzebowaniu na profesjonalne nagrania lektorskie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studia SoundProve. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić, a przekonasz się, jak dużo możesz na tym zyskać.

Zadzwoń Napisz