Cennik studia nagrań w Krakowie

Cennik studia nagrań w Krakowie

Cennik studia nagrań w Krakowie uwzględnia koszty za poszczególne usługi, które koncentrują się na dźwięku. Obejmują one zarówno rejestrację materiału audio, jak i jego produkcję czy obróbkę. Ich realizacja wymaga pracy wielu osób, które muszą dysponować dobrymi umiejętnościami oraz wykorzystywać specjalistyczny sprzęt. Koszty związane z nagrywaniem muzyki, ścieżek lektorskich czy dźwięku do reklam i filmów nie muszą być jednak wysokie, czego dowodzi nasze studio w Krakowie.

Spis treści:
Jak wyglądają ceny za poszczególne usługi?
Cena nagrywania muzyki
Koszty nagrywania audio na planie filmowym
Cennik nagrań lektorskich
Koszty miksowania i masteringu
Cena postprodukcji filmowej i reklamowej
Od czego zależy?

Jak wygląda cennik naszego studia nagrań w Krakowie?

Cennik studia nagrań SoundProve w Krakowie możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego każda usługa z naszej oferty wyceniana jest odpowiednio dla uzyskanej jakości. Nagrywamy i przetwarzamy dźwięki na różne potrzeby, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzają się one w projektach komercyjnych, użytkowych czy artystycznych. Przy realizacji każdego zadania staramy się jak najlepiej uwydatnić zalety materiału audio, dbając w równym stopniu o podkreślenie jego przekazu, formę i strukturę dopasowaną do docelowych zastosowań oraz efektowne brzmienie. Aby to osiągnąć, wykorzystujemy nasze unikalne umiejętności oraz profesjonalne zaplecze techniczne. Wszystko to ma swoje przełożenie na finalne koszty.

Koszt nagrywania muzyki

W SoundProve zapewniamy profesjonalne warunki do nagrywania muzyki, a także mix i mastering. Materiał możemy zarejestrować zarówno podczas klasycznej sesji, jak i na tzw. setkę. W naszym studio mamy doświadczenie w nagraniach muzycznych wielu gatunków, z których wszystkie wymagają odpowiedniego podejścia do utrwalania partii poszczególnych instrumentów czy ścieżek wokalnych. Podczas pracy korzystamy też z różnego rodzaju efektów. Zespoły i artyści solowi korzystający z naszych usług mogą liczyć na obsługę z użyciem najlepszego wyposażenia audio, takiego jak np. doskonałe mikrofony o optymalnej klarowności i dynamice. Każdy utwór rejestrowany w SoundProve jest też poddawany profesjonalnej obróbce, dlatego doskonale brzmi na dowolnym sprzęcie grającym. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z różnymi dotychczasowymi realizacjami.

Koszty nagrywania audio na planie filmowym

W naszym studio oferujemy też nagrywanie materiału bezpośrednio na planie filmowym. Usługa ta wybierana jest przez klientów zajmujących się produkcją różnych klipów wideo, głównie na potrzeby branży reklamowej oraz filmowej. Jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć różne urządzenia, w tym odbiorniki, monitory, rekordery, splitery, miksery, mikrofony czy anteny pasywne. W studio posiadamy też szereg niezbędnych akcesoriów, włącznie z tyczkami mocującymi czy osłonami przeciwpowietrznymi. Rejestracja dźwięku na planie wymaga jednak zastosowania nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale też metod czy technik nagrywania. Nasze usługi spełniają wszystkie współczesne standardy, co daje gwarancję doskonałego efektu. Koszt takich nagrań zależy od rodzaju użytego wyposażenia, zakresu prac, miejsca czy realizacji, dlatego ustalamy go indywidualnie.

Studio nagrań od środka

Koszt nagrań lektorskich

W SoundProve oferujemy też profesjonalne nagrania z udziałem lektorów, które są niezbędne w wielu projektach telewizyjnych, internetowych czy radiowych. Z takiej usługi warto skorzystać przy okazji tworzenia filmów reklamowych, szkoleniowych i instruktażowych, spotów, aplikacji e-learningowych czy audiobooków. SoundProve posiada własny bank głosów, który jest obecny na naszej stronie internetowej i ogólnodostępny nie tylko dla klientów z Krakowa. SoundProve współpracuje z najlepszymi lektorami w branży, którzy posiadają różne cechy unikalne, umiejętności czy poziom doświadczenia. Wszystko to sprawia, że w bazie można znaleźć wykonawcę odpowiednio dopasowanego do projektu, w tym również wielu lektorów posługujących się obcymi językami. Nasza baza pozwala na sprawdzenie bezpłatnych próbek, które ułatwiają podjęcie decyzji.

Koszty miksowania i masteringu

Miks i mastering to ważne etapy tworzenia dźwięku, które koncentrują się na jego specjalistycznej postprodukcji. Pierwsza usługa pozwala na zoptymalizowanie klarowności brzmienia i poziomu głośności, co wymaga wyrównania dynamiki, wyeliminowania przydźwięków i trzasków, wykonania korekcji barwowej, dokonania kompresji czy zastosowania efektów i pogłosów poprawiających przestrzenność i głębię dźwięku. Mastering to kolejny etap prac, podczas którego korygujemy różne niedoskonałości balansu tonalnego, rozszerzamy panoramę stereo, dopasowujemy długość przerw między utworami i wypuszczamy pliki emisyjne. Realizujemy też bardziej zindywidualizowane usługi, takie jak równanie partii perkusyjnych czy edycję ścieżek wokalnych. Z poszczególnymi cenami możesz się zapoznać oczywiście na stronie z cennikiem SoundProve.

Cena postprodukcji filmowej i reklamowej

W SoundProve zajmujemy się również postprodukcją filmową i reklamową. W tym przypadku usługa obejmuje bardzo wiele zróżnicowanych działań, które wymagają zaangażowania licznych specjalistów od dźwięku. Aby sprawnie ją zrealizować, korzystamy ze sprzętów i technologii odpowiednio dopasowanych do wymagań projektu. W naszym krakowskim studio możemy np. przeprowadzić synchronizację nagranego audio z wideo, a także zastosować na nim odpowiednie efekty. Gotowy materiał będzie się charakteryzował prawidłowymi parametrami technicznymi i zoptymalizowanym brzmieniem, co zapewni właściwe dostosowanie go do obecnych standardów.

Od czego zależy cennik studia nagrań w Krakowie?

Cennik studia nagrań w Krakowie jest dość zróżnicowany, a na poszczególne koszty wpływają różne czynniki. Warto pamiętać, że podane przez nas w kosztorysie ceny to kwoty netto. Należy więc doliczyć do nich podatek VAT. W SoundProve zapewniamy dostęp do profesjonalnego sprzętu, a także gwarantujemy fachową obsługę. Nasze usługi nie są obarczone licznymi ograniczeniami, z którymi spotykają się klienci nagrywający w amatorskich warunkach.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SoundProve, a także nawiązania kontaktu i omówienia planowanych realizacji dźwiękowych. Nasi specjaliści, których poza wysokim profesjonalizmem cechuje duża pasja do muzyki, otoczą Cię odpowiednim wsparciem na każdym etapie produkcji dźwięku, dzięki czemu z pewnością wyjdziesz z naszego studia zadowolony. 10 lat działalności pozwoliło nam wyrobić sobie renomę, o czym świadczy liczba i kaliber realizowanych przez nas projektów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń Napisz