Głosy dubbingowe

Głosy dubbingowe

Głosy dubbingowe to praktyczne narzędzie, dzięki któremu możesz łatwo skompletować obsadę aktorów zawodowo zajmujących się podkładaniem głosu. Usługi takie są realizowane nie tylko na potrzeby filmów czy animacji, ale też ścieżek dźwiękowych używanych w reklamach, grach komputerowych czy innych projektach. W takim banku dostępnych jest wiele zróżnicowanych głosów, co znacząco ułatwia znalezienie odpowiednich kandydatów.

Spis treści:
Czym są?
Unikalna baza aktorów
Zróżnicowany wybór wykonawców
Zastosowanie
Kompletowanie obsady
Korzyści
Profesjonalne nagrania

Czym są głosy do dubbingowe?

Bank głosów dubbingowych to specjalna baza, która gromadzi wielu wykonawców specjalizujących się w podkładaniu dialogów. Udział profesjonalnych aktorów jest szczególnie istotny dla odbioru produkcji przez widzów, a tym samym ma kluczowe znaczenie dla efektu końcowego. Aby zdubbingować film, bajkę, reklamę czy grę, możesz skorzystać z banku udostępnionego przez nasze studio SoundProve. Oferujemy nie tylko możliwość znalezienia odpowiednich głosów, ale też realizację profesjonalnych nagrań, mix i mastering, montaż oraz wiele innych usług.

Unikalna baza aktorów

Baza głosów naszego studia SoundProve zawiera bardzo bogaty wybór profesjonalnych wykonawców. W banku tym możesz znaleźć aktorów o zróżnicowanych możliwościach głosowych, którzy posiadają cenną umiejętność wcielania się w różne postaci oraz trafnego przekazywania linijek dialogowych. Nasze studio zrealizowało do tej pory wiele projektów tego typu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę. Wielu wykonawców z naszej bazy specjalizuje się nie tylko w dubbingu, ale też pracy lektora oraz wielu innych zadaniach. Zależnie od potrzeb, w banku znaleźć możesz głosy odpowiednio dopasowane do charakteru i konwencji realizowanego projektu. Każda pozycja w bazie cechuje się unikalnym tembrem i barwą, co znacząco ułatwia kompletowanie obsady dla poszczególnych bohaterów. W naszym studio jesteśmy też w stanie fachowo połączyć dubbing z innymi nagranymi materiałami, w tym muzyką czy efektami dźwiękowymi.

Zróżnicowany wybór wykonawców

Dubbing jest bardzo specyficzną produkcją, która bardzo często wymaga zaangażowania wielu osób. W naszym banku znajdziesz liczne głosy damskie, męskie i dziecięce, a ich posiadacze doskonale wywiążą się z każdego zadania i doskonale uchwycą wszystkie dubbingowane postaci. Unikalne talenty aktorów pozwolą im nadać zupełnie nową jakość nagraniom. Aby odsłuchać głosy dostępne w banku, musisz jedynie skorzystać z zamieszczonych w bazie bezpłatnych próbek. W ten sposób możesz łatwo sprawdzić wszystkie propozycje, a następnie dopasować odpowiednich wykonawców do swojego projektu. Poszczególni aktorzy dubbingowi są szczegółowo opisani, co znacząco przyspiesza kompletowanie obsady. Kiedy już wybierzesz głos, zrealizujemy nagranie próbne. Na ich podstawie możesz potwierdzić decyzję bądź też kontynuować poszukiwania. W bazie SoundProve dostępne są głosy polskie i zagraniczne, dzięki czemu możemy nagrać dubbing również w obcych językach. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy realizowany projekt ma być prezentowany zagranicznej publiczności. Wszystkie nagrania wykonujemy sprawnie i szybko, a także terminowo.

Profesjonalny sprzęt do nagrań

Jakie zastosowanie mają głosy dubbingowe?

Głosy dubbingowe SoundProve są bardzo praktycznym narzędziem, który możesz wykorzystać na etapie przygotowań do produkcji różnych projektów lub też już po ich nagraniu. Podkładanie ścieżki dialogowej ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Dubbing to obecnie najpopularniejsza metoda zastępowania głosów nagranych w oryginalnym języku ich zlokalizowaną wersją. Po jego zmiksowaniu z innymi ścieżkami audio, uzyskać można w pełni przetłumaczoną ścieżkę dźwiękową. Za działania te odpowiadają w naszym studio doświadczeni specjaliści, którzy dbają o wysoką jakość nagrań. Staramy się zapewnić właściwe zbilansowanie zgranego materiału pod względem brzmienia, dzięki czemu żadne dźwięki nie zagłuszają pozostałych i są bardzo przyjemne w odsłuchu.

Kompletowanie obsady

Aby przygotować dubbing, trzeba przede wszystkim odpowiednio go zaplanować. Każdy projekt posiada własną konwencję, dlatego wymaga doboru innych wykonawców oraz dopasowania ich – pod względem stylu bycia, temperamentu oraz innych indywidualnych cech – do charakteru odgrywanych postaci. W naszym banku znajdziesz wielu aktorów filmowych, serialowych czy teatralnych, którzy mają duże doświadczenie w dubbingu. Istotne przy kompletowaniu obsady jest też brzmienie samych głosów. W bazie SoundProve nie brakuje kandydatów bardzo zróżnicowanych pod tym względem, których unikalne zdolności pozwalają na doskonałe wpasowanie się w specyfikę pracy dubbingowej. Aktorzy dostępni w banku są entuzjastyczni i dyspozycyjni, a także elastycznie i kreatywnie podchodzą do powierzonych im zadań. W naszym studio niejednokrotnie realizowaliśmy nietypowe projekty, w które bardzo chętnie się angażujemy. Współpraca z SoundProve daje dzięki temu pewność, że każdy głos będzie idealnie dopasowany do docelowego zastosowania dubbingu oraz klimatu całego przedsięwzięcia.

Jakie korzyści zapewniają głosy dubbingowe SoundProve?

Bank głosów dubbingowych udostępniony na naszej stronie internetowej to wyjątkowo praktyczne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko, wygodnie i łatwo znaleźć odpowiedniego aktora. Baza SoundProve wyróżnia się prostym w obsłudze interfejsem, który jest bardzo intuicyjny. W naszym studio nie tylko zapewniamy jakościowe wyposażenie, błyskawiczny dostęp do wielu profesjonalistów od dubbingu, ale też gwarantujemy fachową realizację nagrań czy usług związanych z postprodukcją. Za pomocą banku możesz selekcjonować głosy na podstawie wielu różnych parametrów, co znacząco ułatwia proces obsadzania wszystkich postaci.

Profesjonalne nagrania

Nasze studio SoundProve jest w stanie wyprodukować w pełni profesjonalny dubbing. W udostępnionej bazie znajdziesz wielu utalentowanych aktorów, którzy wspólnie stworzą idealnie dopasowaną obsadę. Na sukces dubbingu składa się wiele różnych czynników, a do najważniejszych należą właśnie umiejętności wykonawców. Każdy z nich będzie w stanie stworzyć wyjątkową postać wyłącznie poprzez odpowiednie operowanie głosem, dbając przy tym o odpowiednią interpretację tekstu, poprawność artykulacyjną, nienaganną dykcję czy wyraźną emisję. Aktorzy dostępni w bazie SoundProve będą też w stanie zapewnić ekspresję emocjonalną właściwą dla odczytywanych kwestii. Każda dubbingowana postać zyska dzięki temu swój indywidualny charakter, a końcowy rezultat będzie naturalny i zarazem bardzo efektowny. Zrealizowane przez nas projekty wywierają odpowiednie wrażenie na słuchaczach, którymi w przypadku dubbingu bardzo często są dzieci. Zachęcamy do sprawdzenia bazy głosów naszego studia SoundProve, a także zapoznania się cennikiem, z innymi oferowanymi usługami oraz nawiązania kontaktu.

Zadzwoń Napisz