Profesjonalne studio nagrań

Profesjonalne studio nagrań

Profesjonalne studio nagrań to miejsce, w którym możesz zrealizować różne projekty związane z dźwiękiem. W SoundProve możesz skorzystać z różnych usług, nie tylko rejestrowania dźwięku. Zajmujemy się także, m.in. produkcją i postprodukcją. W naszej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii i odpowiedniego sprzętu. Dbamy również o odpowiednią akustykę pomieszczeń. Nasi pracownicy są doświadczeni w branży muzycznej i mogą zrealizować nawet najtrudniejszy projekt.

Spis treści:
Bogata oferta
Wybór odpowiedniego lektora
Co nas wyróżnia?
Nagrania muzyczne i lektorskie
Rejestracja dźwięku na planie
Czym jeszcze się zajmujemy?
Najwyższa jakość obsługi

Bogata oferta profesjonalnego studia nagrań

Nasze profesjonalne studio nagrań SoundProve proponuje wyjątkowo szeroką ofertę najwyższej jakości usług w zakresie produkcji muzycznych. Za ich realizację odpowiadają wyłącznie doświadczeni producenci, którzy wykorzystują zaawansowane zaplecze lokalowo-sprzętowe. Wszyscy klienci są dla nas niezwykle ważni, ale i wyjątkowi, dlatego proces wyceny przebiega zawsze w sposób indywidualny. Nasze studio specjalizuje się przede wszystkim w realizacji kompleksowych usług nagraniowych – wykonujemy je od początku do końca. W ramach naszych usług wyróżniamy, m.in. rejestrowanie muzyki, opracowywanie ścieżki lektorskiej, dodawanie dźwięków do materiałów multimedialnych czy udźwiękowienie filmów bądź spotów reklamowych. Nagrania muzyczne mogą polegać na wykonywaniu klasycznych sesji, ale także na tworzeniu tzw. setek. Nagrania lektorskie, które tworzone są w naszym studiu, są później emitowane w telewizji, radiu i internecie, co jest dowodem na to, iż nasze usługi cieszą się ogromnym uznaniem i renomą. Posiadamy także specjalny bank głosów. Mianem tym określa się bazę współpracujących z nami lektorów, dzięki której można w łatwy i szybki sposób usłyszeć próbkę głosu każdego z nich. Współpracują z nami osoby różnej płci i w różnym wieku, dlatego też bez trudu znajdziesz takiego lektora, który w pełni będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom Twojego projektu.

Wybór odpowiedniego lektora

Decyzja o wyborze lektora do nagrania powinna być bardzo dokładnie przemyślana – absolutnie nie można podchodzić do tego po macoszemu, gdyż trzeba mieć pewność, że dany głos będzie właściwie dostosowany do fabuły i specyfiki odbiorców. Wiadomo, że inny lektor będzie odpowiedni do reklamy dla dzieci, a jeszcze inny w przypadku realizacji audiobooka czy słuchowiska radiowego. Właśnie dlatego posiadamy tak bardzo rozbudowany bazę, w której można zapoznać się z próbkami głosów naszych lektorów. Możemy zapewnić, że każdy z nich będzie stanowił prawdziwą ozdobę Twoich nagrań. Osoby, które współpracują z naszą firmą, to sami profesjonaliści mający niezwykle duże doświadczenie. Warto nadmienić, że współpracujemy ze specjalistami nie tylko z Polski, ale również z wielu krajów Europy oraz innych kontynentów. W odniesieniu do obcokrajowców współpracujemy wyłącznie z native speakerami, dzięki czemu mogą być oni wykorzystywani w nagraniach dedykowanych mieszkańcom poszczególnych krajów i spełniają szerokie wymagania w zakresie realizacji różnego typu produkcji, np. reklam telewizyjnych i radiowych, prezentacji bądź audiobooków.

Czym wyróżnia się nasze profesjonalne studio nagrań?

SoundProve, czyli nasze profesjonalne studio nagrań w Krakowie, to wyjątkowe miejsce na mapie tego miasta, gdzie powstają wysokiej jakości nagrania dźwiękowe. Nasze studio zostało zaprojektowane odpowiednio do rejestrowania dźwięku. Znajdują się w nim różnorodne pomieszczenia, takie jak chociażby przestrzeń do masteringu i miksowania dźwięków, a także zaplecze socjalne. Warunkiem koniecznym do tego, by wnętrza właściwie spełniały swe przeznaczenie, jest to, że muszą być optymalnie wyciszone. Wszystkie nasze przestrzenie spełniają te wymagania – stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie oraz sprzęt najwyższej jakości. Współpracujemy także z lektorami o wieloletnim doświadczeniu, którzy potrafią we właściwy sposób modulować głos, co sprawia, że nawet najzwyklejszy tekst jest przez nich czytany w wyjątkowy sposób.

Mikrofon i słuchawki

Nagrania muzyczne i lektorskie

Nagrania muzyczne to jedna z wielu usług oferowanych przez SoundProve. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nagrywaniu muzyki różnych gatunków. Realizując nagrania, stosujemy także różnorodne efekty, wpływające na końcowy efekt brzmieniowy. Z oferty naszego studia skorzystało już wielu muzyków solowych, jak i zespołów. Posiadamy profesjonalny sprzęt audio, w tym specjalistyczne mikrofony. Warto też wspomnieć, że wszystkie utwory zarejestrowane w naszym studiu są poddawane postprodukcji. Dzięki temu brzmią one idealnie na różnych odtwarzaczach. W SoundProve możesz zrealizować również nagranie lektorskie. Posiadamy bazę lektorów i jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować nagrania lektorskie do audiobooków, filmów szkoleniowych czy spotów reklamowych. Współpracujemy tylko z doświadczonymi lektorami. U nas znajdziesz bez problemu wykonawcę, który będzie spełniał potrzeby Twojego projektu.

Rejestracja dźwięku na planie

Jako profesjonaliści w swojej branży zajmujemy się także rejestracją dźwięku na planie filmowym czy reklamowym. Rejestrowanie dźwięku to popularna usługa, która jest potrzebna w licznych branżach. W trakcie rejestracji dźwięku wykorzystujemy urządzenia i akcesoria najwyższej jakości, takie jak mikrofony, rekordery, monitory, splitery i inne. Korzystamy również z tyczek mocujących oraz osłon przeciwpowietrznych. Na planie stosujemy różnorodne techniki i metody, które sprawiają, że nasze nagrania zawsze dają satysfakcjonujący efekt.

Czym jeszcze się zajmujemy?

SoundProve to miejsce prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy oferują liczne usługi również w zakresie obróbki dźwięku. Decydując się na korzystanie z naszych usług, nie musisz samodzielnie zajmować się postprodukcją. Oferujemy kompleksową obsługę przy każdym projekcie i gwarantujemy nagrania najwyższej jakości. Jeśli chodzi o postprodukcję, to czynności dopasowujemy indywidualnie do specyfiki danego projektu. Możemy na przykład dodać dźwięk do wybranego materiału wideo lub urozmaicić go różnymi efektami. Zajmujemy się również miksowaniem. Dbamy o poziom głośności, optymalizujemy go oraz wyrównujemy we właściwy sposób. Dbamy też o klarowność i dynamikę brzmienia danych ścieżek dźwiękowych. Usuwamy wszelkie szumy, trzaski oraz przydźwięki. Przeprowadzamy również korekcję barwową. Starannie dopracowujemy wszystkie nagrania, w tym dostosowujemy przerwy pomiędzy utworami czy poszerzamy panoramę stereo. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb każdego klienta.

Najwyższa jakość obsługi

Elementem wyróżniającym nasze studio nagrań jest fakt, iż staramy się dochowywać najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz wsłuchiwanie się w potrzeby zamawiających. To, że proces zamawiania nagrań w naszej firmie jest wyjątkowo wygodny, powoduje, że w celu złożenia zamówienia nie musisz nawet wychodzić z domu, gdyż wszystkich formalności można dopełnić w formule online. Jednocześnie podejmujemy także działania ukierunkowane na dalszy dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa i podnoszenie jakości świadczonych usług, aby zadowolić kolejnych klientów. Chcesz skorzystać z oferowanych przez nas usług bądź masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszymi pracownikamim, którzy z chęcią udzielą wszelkich informacji.

Zadzwoń Napisz