Studio nagrań SoundProve w Krakowie

Studio nagrań SoundProve w Krakowie

Studio nagrań SoundProve w Krakowie to nasze profesjonalne studio, w którym pracują najlepsi profesjonaliści w swoim fachu. Nagrania powstające w SoundProve są pieczołowicie dopracowywane na każdym etapie tworzenia. Współpracujący z nami lektorzy są doświadczeni oraz kompetentni i nawet z prostego tekstu są w stanie stworzyć wyjątkowe nagranie, które jest łatwo przyswajalne i przyjemne w odbiorze. Co warto o nas wiedzieć?

Spis treści:
Czym się wyróżniamy?
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Jak zamówić nagranie?
Wybór głosu
Realizacja zamówienia
Nasza oferta
Kim jesteśmy?
Skontaktuj się z nami

Czym wyróżnia się nasze profesjonalne studio nagrań SoundProve w Krakowie?

Nasze profesjonalne studio nagrań SoundProve w Krakowie to miejsce, w którym powstają wysokiej jakości nagrania. Czym jest jednak w ogóle studio nagrań? Określa się tak miejsce, które zostało zaprojektowane głównie do rejestrowania dźwięku. W takim miejscu znajdują się różne pomieszczenia, takie jak przestrzeń do miksowania dźwięków i masteringu oraz zaplecze socjalne. By wnętrza spełniały swoje przeznaczenie, powinny być przede wszystkim dobrze wyciszone. Tak jest właśnie w naszej przestrzeni, w której korzystamy ponadto z najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości sprzętu. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, którzy są w stanie umiejętnie modulować głos, by nawet do najzwyklejszego tekstu przemycić nieco emocji. Wyróżnia ich całkowite zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Liczba korzyści wynikających z wybrania naszej oferty jest wręcz imponująca. Oferujemy przede wszystkim najwyższą jakość dźwięku naszych wszystkich realizacji. Dodatkowo należy nadmienić, że nasze projekty są realizowane zawsze zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta. Wartością najważniejszą dla naszego przedsiębiorstwa jest satysfakcja i komfort klientów, dlatego też zapewniamy możliwość wybrania zarówno głosu, jak i języka nagrań zgodnie z konkretnymi, indywidualnymi preferencjami. W naszej bazie możesz znaleźć wyłącznie lektorów posiadających bardzo przyjemną, a także ciekawą barwę głosu. Jednocześnie współpracujący z nami lektorzy dokładają zawsze wszelkich starań, aby operować słowem oraz umiejętnie interpretować czytany przez siebie tekst. Wyróżnia nas elastyczne podejście do każdego z klientów, w związku z czym wszystkie realizowane przez nas projekty są wyceniane w sposób indywidualny. Na ostateczny koszt realizowanej przez nas usługi wpływa bowiem wiele czynników. Liczy się przede wszystkim długość nagrania lektorskiego. Jeśli chciałbyś zapoznać się z przewidywanymi kosztami poszczególnych usług, na naszej stronie znajdziesz orientacyjny cennik, który pozwoli Ci rozeznać się w sytuacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Jak zamówić nagranie w naszym studio nagrań SoundProve w Krakowie?

Zamówienie nagrania w naszym studio nagrań SoundProve w Krakowie jest niezwykle proste i przebiega bardzo intuicyjnie. Jeżeli chciałbyś zdecydować się na zamówienie nagrania, możesz to uczynić, odwiedzając naszą stronę internetową. Należy podkreślić, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferowanych przez nas usług, z całą pewnością będziesz usatysfakcjonowany. Czas oczekiwania na przekazanie gotowego projektu jest wyjątkowo krótki. Dodatkowo należy podkreślić, że za realizację zlecenia odpowiadać będą wyłącznie najlepsi specjaliści, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu, dlatego doskonale wiemy, jak wielkie są ich kompetencje oraz doświadczenie. Nasza baza głosów obfituje w wielu utalentowanych lektorów. Nawet jeżeli uważasz, że Twój projekt jest niezwykle wymagający, my dołożymy wszelkich starań, aby wpisać się w Twoje oczekiwania oraz by został on zrealizowany wdług wszystkich przekazanych przez Ciebie wytycznych.

Jak wybrać odpowiedni głos?

W SoundProve możemy stworzyć nagranie z użyciem wybranego przez Ciebie głosu z naszej bazy. Jaki jednak głos wybrać? Lektor zdaje sobie sprawę, że najważniejsze jest wywarcie dobrego wrażenia na odbiorcach. Dobry lektor posiada temperament i wypracowywane przez wiele lat umiejętności związane z szeroko pojętym dźwiękiem. Wybierając głos, warto jednak zwrócić uwagę na specjalizację lektora – nie zawsze bowiem osoba udzielająca głosu w bajkach będzie miał idealnym głosem do reklamy w TV. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą bazą głosów, zachęcamy do odtworzenia umieszczonych na naszej stronie internetowej bezpłatnych próbek.

Mikrofon do nagrywania

W jaki sposób przebiega realizacja?

Proces realizacji nagrań jest wyjątkowo szybki i zazwyczaj przebiega bez żadnych zakłóceń. Na samym początku powinieneś zdecydować się na jeden z dostępnych w naszym banku głosów. Umożliwiamy poszukiwania odpowiedniego głosu w zależności od płci, wieku czy nawet narodowości lektora. Dzięki takiemu sortowaniu z łatwością odnajdziesz osobę, która będzie miała idealną dla Twojego projektu barwę głosu. W dalszej kolejności należy przekazać nam swoje oczekiwania dotyczące projektu oraz przedstawić, jakim głosem ma zostać przeczytany Twój tekst. Gdy projekt zostanie zaakceptowany, następnie my przesyłamy wycenę, lektor odczytuje treść, a nagranie jest poddawane profesjonalnej obróbce. Na końcu przekazujemy Ci gotowy materiał dźwiękowy.

Co jeszcze oferuje nasze studio nagrań SoundProve w Krakowie?

Studio nagrań SoundProve w Krakowie to miejsce, w którym oferta nie kończy się na realizacji nagrania. Poza tym zajmujemy się też realizacją dźwięku na planie, postprodukcją oraz mixem i masteringiem. Dzięki profesjonalnej obróbce, wszystkie nasze nagrania mają czyste brzmienie. Możemy stworzyć dla Ciebie także spot reklamowy. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Kim jesteśmy?

SoundProve tworzą wyłącznie pasjonaci, którzy kochają dźwięk i muzykę. Z racji tego, iż mamy możliwość robienia tego, co kochamy, angażujemy się w powierzone nam zadania na 100%. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi, którzy lubią to, co robią i są pełni pasji. Każdy z naszych projektów jest realizowany z pełną dbałością o detale. Nasze hobby to produkcja dźwięku i usługi lektorskie. Wszyscy lektorzy, którzy z nami współpracują, mają bardzo szerokie kompetencje. Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiasz się nad tym, czy powierzyć nam realizację swojego projektu, możesz zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami. Jeśli to zrobisz, zyskasz pewność, że nasze projekty wyróżniają się najwyższą jakością.

Skontaktuj się z nami

Jako profesjonalne studio nagrań na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszego klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów staramy się doradzić i pomóc. Dzięki temu, że proces zamawiania nagrań jest u nas bardzo wygodny, nie musisz nawet wychodzić z domu – zamówienie możesz złożyć online. Zależy nam na rozwoju i doskonaleniu w naszej branży, dlatego nieustannie podejmujemy działania mające na celu poprawę jakości naszych usług. Chcesz skorzystać z naszych usług lub masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy ekspresowy czas realizacji zamówienia i satysfakcję z wyboru naszego studia dźwiękowego.

Zadzwoń Napisz