Studio nagrań w Krakowie

Studio nagrań w Krakowie

Studio nagrań w Krakowie to miejsce, które zajmuje się szeroko pojętym dźwiękiem. W praktyce dotyczy to nie tylko jego rejestracji, ale również późniejszych działań produkcyjnych, które mają zagwarantować, że opublikowany materiał będzie brzmiał naprawdę doskonale. W dobrym miejscu zajmującym się takimi usługami spotkasz ludzi kreatywnych i prawdziwych miłośników dobrego brzmienia, którzy pracują na najwyższej klasy wyposażeniu. Takim miejscem jest właśnie nasze krakowskie studio SoundProve.

Spis treści:
Standardy
Doświadczona obsługa
Szeroki zakres usług
Realizacje
Nowoczesne wyposażenie
Koszt
Nasza oferta

Czym powinno się charakteryzować dobre studio nagrań w Krakowie?

Studio nagrań w Krakowie powinny tworzyć osoby naprawdę zafascynowane dźwiękiem, które będą traktować każdy kolejny dzień jako pełen nowych i ciekawych wyzwań, a nie żmudnej rutyny. Tylko wtedy można liczyć na to, że przygotowane materiały będą doprawdy wspaniałe. Oczywiście warunkiem koniecznym jest także to, żeby takie miejsce miało odpowiednie zaplecze techniczne. Dobrze, jeżeli w ofercie uwzględniony jest nie tylko etap samych nagrań, ale i tego, co następuje potem, choćby w zakresie postprodukcji.

Tworzone przez ludzi z pasją

Specyfika tej pracy sprawia, że w studio powinni znajdować się ludzie, dla których dźwięki to prawdziwa pasja. Załoga w SoundProve jest odpowiednio doświadczona, ale nasz zespół cały czas czuje wewnętrzny ogień i potrafi delektować się dźwiękiem, dbając tym samym o to, żeby każda nuta była dopracowana do granic możliwości. W naszym studiu powitają Cię energiczni, otwarci ludzie, którym zależy na tym, żeby finalnie brzmienie było nienaganne. Dzięki temu na pewno będziesz zadowolony z nagrań i z uśmiechem powrócisz do nas przy kolejnych zleceniach.

Szeroka oferta

Zajmujemy się przede wszystkim kompleksowymi usługami nagraniowymi, realizując je od początku do samego końca. Może to być rejestrowanie muzyki, udźwiękowienie filmu czy spotu reklamowego, opracowanie ścieżki lektorskiej czy dodawanie dźwięku do materiałów multimedialnych. W przypadku nagrań muzycznych realizujemy klasyczne sesje oraz tzw. setki. Nagrania lektorskie przygotowywane w naszym studiu trafiają do radia, telewizji czy Internetu. Znajdziesz u nas również Bank Głosów, czyli bazę współpracujących z nami lektorów, w której możesz usłyszeć próbkę ich możliwości. To osoby różnej płci i w różnym wieku, dzięki czemu na pewno uda się znaleźć lektora idealnego pod konkretny materiał.

Dostępne realizacje w studio nagrań w Krakowie

Zastanawiasz się, jakie realizacje przeprowadzamy w studio nagrań w Krakowie? Realizujemy nagrania nie tylko w naszym rodzimym języku, ale i w wielu językach obcych. Wiele naszych usług odbywa się w studio, ale możemy poza tym zarejestrować dźwięk na planie, nie tylko pod kątem filmów czy seriali, ale również reklam, spotów i klipów wideo. W SoundProve zajmujemy się nie tylko samym nagraniem, ale i profesjonalną obróbką audio. Przygotowujemy postprodukcję dźwięku, która może dotyczyć jego synchronizacji z materiałem wideo czy uzupełnienia go poprzez różne efekty. Zajmujemy się miksowaniem, które odgrywa ogromną rolę w kontekście obróbki audio, a po tym procesie możemy przeprowadzić jeszcze mastering, który pozwala skorygować ostatnie detale i udostępnić klientom nienaganne, gotowe pliki.
Konsola

Z dobrym sprzętem

W SoundProve stawiamy na sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Posiadamy doskonałe mikrofony studyjne renomowanych producentów, takich jak: AKG, Oktava, RODE czy Yamaha. Na wyposażeniu SoundProve znajdują się preampy i kompresory, które są obowiązkowym elementem w każdym dobrym studiu. Dysponujemy procesorami DSP, które umożliwiają cyfrową obróbkę dźwięku oraz nowoczesną stacją roboczą DAW. W naszym studio czekają oczywiście monitory i słuchawki studyjne, a wyposażenie dopełniają jeszcze inne, specjalistyczne sprzęty, które gwarantują, że będziemy gotowi w zasadzie do dowolnego projektu.

Jaki cennik ma studio nagrań w Krakowie?

Studio nagrań w Krakowie może posiadać pewien bazowy cennik, choć warto mieć na uwadze, że w przypadku takich usług trudno jest mówić o pewnych uniwersalnych stawkach. Sporo zależy od charakteru danego projektu. Dotyczy to nie tylko jego długości, ale też specyfiki, ponieważ niektóre zadania będą naprawdę proste, a inne mogą stanowić spore wyzwanie. W SoundProve możesz liczyć na to, że będziesz zadowolony nie tylko z jakości usług, ale i tego ile za nie zapłacisz.

Czy można liczyć na stałe stawki?

Istnieją usługi, w których jednoznaczne określenie cen nie jest do końca możliwe, a przynajmniej nie z góry, przed zapoznaniem się ze szczegółami planowanych działań. W przypadku studia nagraniowego jest to bardzo widoczne, ponieważ w zasadzie każde zlecenie jest unikalne i odmienne. Oczywiście niektóre usługi są na tyle uniwersalne i jednolite, że są ich określone stawki. W zdecydowanej większości przypadków trzeba jednak wziąć pod uwagę specyfikę konkretnych nagrań i nakładów pracy, które będą potrzebne do ich zrealizowania. Z tego względu w kontekście wielu nagrań wycena będzie indywidualna, z uwzględnieniem wszystkich ustalonych szczegółów.

Jak wygląda to u nas?

Na naszej stronie znajdziesz bazowy cennik, w którym uwzględniliśmy stawki dotyczące pewnych podstawowych i najczęściej wybieranych usług. Znajdziesz tam zatem informacje, ile będzie kosztowała godzina nagrania wraz z obsługą realizatora, ile zapłacisz za nagrania postprodukcyjne czy orientacyjne stawki standardowych działań w ramach mixu i masteringu. W kontekście usługi dźwięku na planie zapraszamy do kontaktu, gdyż na cenę wpływa w tym przypadku kilka czynników. Istotne jest bowiem to, gdzie i kiedy mają się odbyć nagrania oraz jaki sprzęt będzie konieczny do ichrealizacji. Elastyczne cenowo są także nagrania z wykorzystaniem banku głosów, ponieważ ważne jest wtedy, co ma być nagrane, w jakim języku i przez kogo. W tym przypadku jednak proces wyceny jest naprawdę prosty. W niespecjalnie skomplikowanych przypadkach informację uzyskasz nawet przez telefon, przy nieco większych wyzwaniach o wszystkim dowiesz się poprzez e-mail. Gwarantujemy jednak, że ceny są naprawdę zachęcające, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy

Studio nagrań w Krakowie to miejsce, z którego możesz skorzystać przy różnego rodzaju rejestracji dźwięku. Zapewniamy, że tego typu usługa będzie kompleksowa i uwzględni późniejsze etapy postprodukcyjne czy również te, w ramach miksowania i masteringu. Jeżeli zajmują się tym ludzie zaangażowani w tę branżę, działający na wysokiej klasy sprzęcie, zyskujesz w zasadzie gwarancję, że przygotowane materiały będą brzmiały doskonale. Tak będzie, gdy zdecydujesz się na współpracę z SoundProve.

Zadzwoń Napisz