Studio nagraniowe w Krakowie

Studio nagraniowe w Krakowie

Studio nagraniowe w Krakowie oferuje zróżnicowane usługi dotyczące rejestracji, produkcji i obróbki rozmaitych materiałów audio dla klientów z tego miasta. Aby sprawnie przeprowadzać takie czynności, doświadczeni pracownicy muszą mieć odpowiednie umiejętności oraz dysponować specjalistycznym wyposażeniem. Warunki te z powodzeniem spełnia nasze studio SoundProve, w którym zajmuje się nagrywaniem muzyki, dźwięku do filmów i reklam czy ścieżek lektorskich.

Spis treści
Dlaczego warto?
Podkłady filmowe
Ścieżki lektorskie
Jakie jeszcze usługi oferuje?
Postprodukcja, miksowanie i mastering
Koszt realizacji

Dlaczego warto wybrać dobre studio nagraniowe w Krakowie?

Studio nagraniowe w Krakowie powinno spełniać wszystkie wymagania swoich klientów, aby przeprowadzane usługi przyczyniały się do uzyskania jak najlepszej jakości gotowego materiału. Skorzystanie z naszej oferty daje pewność, że nagrany dźwięk będzie atrakcyjny pod każdym względem. Rejestrujemy treści audio na potrzeby zarówno artystyczne, jak i komercyjne, dbając o uwypuklenie ich największych zalet oraz podkreślenie przekazu. Nasze nagrania nie tylko charakteryzują się wysoką jakością brzemienia, ale też mają strukturę i formę odpowiednią dla przyszłych zastosowań. Wynika to zarówno z rozległych umiejętności pracowników studia, jak i dostępności specjalistycznego zaplecza technicznego.

Nagrywanie muzyki

Jedną z najbardziej lubianych przez nas usług jest realizacja nagrań muzycznych. W naszym studio możemy zarejestrować materiał zarówno na tzw. setkę, jak i w ramach klasycznej sesji. Posiadamy dużą wprawę w nagrywaniu muzyki praktycznie każdego gatunku, z których każdy wymaga kompleksowego podejścia do utrwalania partii wokalnych oraz instrumentalnych. Nie bez znaczenia pozostaje też zastosowanie odpowiednich efektów. Możesz więc liczyć na dostęp do profesjonalnego sprzętu audio, włącznie z wysokiej klasy mikrofonami o odpowiedniej dynamice i klarowności. Wszystkie utwory zarejestrowane w naszym studio poddawane są fachowej obróbce, dzięki czemu zachwycają swoim brzmieniem na każdym sprzęcie audio.

Dźwięk na planie filmowym

W SoundProve oferujemy też nagrywanie dźwięku na planie. Zapotrzebowanie na takie usługi występuje zarówno w branży filmowej, reklamowej, jak i przy produkcji innych klipów wideo. Możesz więc liczyć na dostęp do najlepszych jakościowo elementów wyposażenia, włącznie z rekorderami, monitorami, odbiornikami, mikserami, spliterami, antenami pasywnymi czy mikrofonami. Posiadamy też przydatne akcesoria, takie jak osłony przeciwpowietrzne i tyczki mocujące. Dźwięk na planie nagrywamy z wykorzystaniem sprzętów, technik oraz metod, które stosowane są przez najlepszych specjalistów z branży filmowej. Takie podejście daje pewność spełnienia obecnych światowych standardowych, a tym samym uzyskania najlepszych efektów.

Mikser w studio nagraniowym

Ścieżki lektorskie

Nasze studio oferuje także nagrania lektorskie, realizowane na potrzeby telewizji, radia, Internetu oraz innych mediów. Usługi w tym zakresie przydają się w przypadku wielu różnych projektów audio, takich jak aplikacje e-learningowe, filmy instruktażowe i szkoleniowe, spoty reklamowe czy audiobooki. W SoundProve posiadamy własną bazę głosów, z której skorzystać mogą klienci z Krakowa i nie tylko. Współpracują z nami najlepsi lektorzy w branży, którzy mają różne umiejętności oraz cechy indywidualne. Nasz bank głosów pozwala na dopasowanie idealnego wykonawcy do każdego projektu, w tym również takich wymagających odczytania treści w języku obcym. Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych próbek lektorskich, dzięki którym podjąć można trafną i przemyślaną decyzję.

Jakie jeszcze usługi oferuje studio nagraniowe w Krakowie?

Studio nagraniowe w Krakowie oferuje nie tylko rejestrację materiału dźwiękowego przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, ale też realizację różnych usług związanych z obróbką audio. W SoundProve posiadamy kompleksowe wyposażenie techniczne, dzięki czemu utrwalony dźwięk możemy poddać wielu fachowym zabiegom. Skorzystanie z usług naszego profesjonalnego studia eliminuje tym samym ograniczenia, które występują w przypadku nagrywania i obróbki dźwięku w amatorskich warunkach. Klienci z Krakowa mogą liczyć na sprawną realizację każdego etapu udoskonalania nagrań.

Usługa postprodukcji

Postprodukcja nagranego dźwięku obejmuje tak naprawdę wiele różnych czynności, które możemy profesjonalnie zrealizować w SoundProve. Etap ten skupia się na rozmaitych działaniach, dobieranych bezpośrednio do rodzaju projektu audio. W naszym studio możemy np. zsynchronizować zarejestrowany wcześniej dźwięk z dostarczony materiałem wideo bądź też wzbogacić go o różne efekty. Nasze umiejętności sprawiają, że każda nagrana ścieżka zyskuje odpowiednio zoptymalizowane brzmienie oraz prawidłowe parametry techniczne. Dźwięk poddany postprodukcji jest dzięki temu właściwie dostosowany do współczesnych standardów.

Usługa miksowania

Ważnym etapem obróbki audio jest proces miksowania, do którego zawsze podchodzimy ze szczególną dbałością. Niezależnie od rodzaju przygotowanych nagrań, staramy się precyzyjnie dobierać poziom głośności, klarowność oraz brzmienie każdej ścieżki. Nasi realizatorzy oraz inżynierowie dźwięku mogą starannie wyeliminować wszelkie niepożądane trzaski i przydźwięki, wyrównać dynamikę nagrania, przeprowadzić korekcję barwową, dokonać kompresji oraz zastosować pogłosy podnoszące głębie i przestrzenność materiału audio. Klienci z Krakowa i okolic mogą liczyć na wykorzystanie fachowego sprzętu cyfrowego i analogowe.

Usługa masteringu

Etapem wieńczącym proces miksowania jest mastering, do którego także podchodzimy z dużą precyzją i zaangażowaniem. Nagrany materiał może bowiem wymagać skorygowania różnych niedoskonałości balansu tonalnego, dopasowania długości przerw między utworami rozszerzenia panoramy stereo oraz wielu innych działań podnoszących ogólną jakość. Po zakończeniu pracy, gotowe pliki są zapisywane w wymaganym formacie dźwiękowym. W SoundProve poddajemy obróbce zarówno materiał nagrany w naszym studio bezpośrednio, jak i ten dostarczony przez klienta.

Jak wygląda cennik studia nagraniowego w Krakowie?

Studio nagraniowe w Krakowie posiada cennik dopasowany do potrzeb klientów dysponujących różnym budżetem, a tym samym przystępny oraz atrakcyjny dla każdego z nich. W SoundProve koszt 1 godziny nagrania z obsługą realizatora to zaledwie 80 zł. Mix i mastering utwory do 5 minut i 30 ścieżek kosztuje już od 300 zł, a powyżej cena ustalana jest indywidualnie. Mix utworu z podkładem do 5 minut i 15 ścieżek wyceniamy od 150 zł, podczas gdy mastering kosztuje 60 zł. Oferujemy też edycję ścieżek wokalnych od 40 zł czy równanie partii perkusyjnych od 60 zł. Atrakcyjna jest ponadto cena 1 godziny nagrania do postprodukcji filmowej i reklamowej, która wynosi 100 zł. Nasze rejestracje nie dobiegają jakościowo od realizacji wykonywanych przez najlepszych specjalistów z branży.
Zapraszamy do skorzystania z oferty SoundProve w Krakowie.

Zadzwoń Napisz