O nas

Potrafimy delektować się dźwiękiem. Dopieszczamy każdą nutę. Rozumiemy każdy rodzaj muzyki. Mamy plan na każdy, nawet subtelny dźwięk – i zawsze wszystko gra. W naszym studiu wybrzmiewają: pop, rock, metal, hip hop, reggae, funk, a nawet muzyka klasyczna. Gdy jesteśmy na planie, też wszystko brzmi dzięki nam. Chętnie eksperymentujemy, co owocuje efektownym, niestandardowym brzmieniem… Każdy z nas ma w sobie dużo więcej, niż nutkę profesjonalizmu.

Oto my – miłośnicy dźwięku:

Michał Dźwiękczynny - dźwięk na planie, postprodukcja

Właściciel studia, producent wykonawczy, realizator dźwięku z bogatym doświadczeniem. Prawdziwy specjalista na planie filmowym. Tyczkę mikrofonową i rekorder ma przy sobie tak często, jak ślimak muszlę - choć pracuje w tempie zupełnie odwrotnym. Dwumetrowy mężczyzna z trzymetrowym sprzętem - zdecydowana rzadkość. No i zawsze gotowy do akcji. Specjalizuje się także w postprodukcji filmowej, udźwiękowieniu filmów i reklam. Dawniej odpowiedzialny za mix i mastering takich gatunków jak: rock, metal, hip-hop, pop czy muzyka klasyczna. Producent wielu krążków, związany niezmiennie z nowohucką sceną muzyczną. Obecnie skoncentrowany na filmie i reklamie. Bardzo lubi kiedy się go słucha, choć potrafi też słuchać innych...

Wojtek Szuperski - dźwięk na planie, postprodukcja

Realizator studyjny, teatralny i koncertowy. Koncertowy również producent, wokalista i multiinstrumentalista. Skrzypek bez dachu, ale za to z talentem. Do skrzypiec ma smyczek, a do innych rzeczy smykałkę. Soundman na planach filmowych. Specjalista od dźwięków w filmach i animacji. Rzeczy nie do zrobienia to jego specjalność. Żaden gatunek nie jest mu obcy - nawet z Nostromo. Komponuje, produkuje, nagrywa. Ponad wszystko lubi solidne brzmienia i naleśniki. Może dlatego do pracy zawija się rano bez problemu.

Mikołaj Buszko - postprodukcja

Potrafi sprawić, że widzimy uszami, a słuchamy wzrokiem. Biegły w realizacji nagrań i obróbce dźwięku. Prywatnie perkusista i zawodnik drużyny lacrosse. Realizator, który potrafi zadowolić. W naszym studiu robi to perfekcyjnie.

Aneta Kwaśniewska - project manager, nagrania lektorskie

Manager studia, poniekąd jego serce. Prawa i lewa ręka szefa. Głowa pełna pomysłów. Każda inna część ciała zaangażowana w pracę na 100%. To od niej zależy ile nasz klient zapłaci za usługę i nikt do dziś nie wie dlaczego tak niewiele. Opiekun banku głosów, dbająca o jego nieustannie poszerzanie. W słowniku Anety nie ma takich określeń jak: problem, kłopot, nie da się, niemożliwe, niewykonalne, nie zdążymy. Nadaje naszej pracy ton, zawsze najwyższy.

Szare Eminencje

Są w każdej firmie - u nas też. Nikt z nimi nie zadziera, bo od nich zależy bardzo wiele. Trzymają w garści finanse. Wiedzą ile zarabia studio i jego pracownicy, ile płacą klienci, ile zabiera nam fiskus. Księgowy i asystentka (ta wyższej rangi, od umów i faktur) - miłośnicy niskich podatków (oczywiste), uczciwych pensji (bo przy okazji swoich) i... muzyki (od kiedy pracują u nas, każdej). Brakuje nam tylko sprzątaczki więc śmieci segregujemy sami. Sami myjemy też nasze kubki po kawie - naprawdę dobrej kawie, więc jeśli masz na nią ochotę, zapraszamy ;)

Zadzwoń Napisz